Mängud

CS: GO sai üle mitme aasta väga suure lisapaki: mida seal on uut ja mis muutub?

Tundub, et jõulud saabusid “Counter-Strike: Global Offensive’i” fännidele varakult või siis hoopis kaks ja pool aastat hiljem. Nimelt ilmus viimane lisamissioonide pakk 2017. aasta mais, kuid eile lasi mängu tootev Valve välja mängule uuenduse, mida on võimalik mängijatel osta.

Lisamängu soetamiseks tuleb oma rahataskut kergitada ligi 15 euro võrra. Varasemalt oli lisamängul hind oluliselt odavam, kuid mängus ülesandeid tehes on võimalik teenida erinevaid mängukaraktereid ja lisasid, mis on hinda kergitanud.

Sellist mängusisest lisapakki on Valve eelnevalt “Counter-Strike’ile” tootnud kaheksa erinevat korda, pakkudes tavamängule olulist lisaväärtust ja meelitanud ligi vanu mängijaid, kes mängu unustanud või uusi mängijaid, kes “Counter-Strike’i” esimest korda näevad.

Mängupaki nimeks on Operation Shattered Web ning uuendusi ja lisaväärtust tavamängule on seal uskumatult palju.

Operation Shatterd Web uuendused ja võimalused:

  • Erinevad karekterid, mida on võimalik mängulaadides kuvada, see tähendab, et kui varem võis mängija soetada endale meeldivaid relvadekujundusi, siis nüüd laieneb see samuti ka karakteritele. Lisaks visuaalsele muutusele tähendab see, et karakterite hääled ja hõisked mängus on vastavalt karakteritele omapärased.
  • Mängukaardi lõpus kuvatakse mängijate karaktereid ning nende statistikat visuaalsemalt ja tänapäevasemalt, selle asemel, et näidata listi statistikast kuvatakse erinevaid karaktereid ja nende liikumist koos statistikaga ehk oluliselt tänapäevasemalt.
  • Kolm erinevat relvadekasti ehk uued relvadekujundused, mida mängijad saavad soetada. Lisaks ka erinevad kleepsud, mida relvadele kleepida ja graffiti, mida mängus seintele kuvada.
  • Neli erinevat uut noakujudust: Skeleton knife, Nomad knife, Paracord knife ja Survival knife.
  • Mitmeid erinevaid ülesandeid, mida täites teenid tähti, mille eest on võimalik erinevaid auhindu saada.
  • Ülesanded, mida saad läbida koos sõbraga üksteist aidates.
  • Relvade uuendused mängus: SG hind on muutunud kallimaks ja Gailili ja Famase hind odavamaks, mis tasakaalustab nende relvade eelistust mängusiseselt. Lisaks on Galili ja Famase täpsus kükitamisel parandatud.
  • Kolm erinevat mängukaarti: Lunacy, Jungle ja Studio.
  • Cache liigutamine võistluskaartide hulka.
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.