Mängud

“Cyberpunk 2077” pakub mängijatele “erinevas suuruses suguelundite kombinatsioone”, mida iganes see ka tähendab

Aasta parim mäng on nüüd ametlikult selgunud.Foto: CD Projekt RED

Kui keegi veel miskipärast kahtles, kas “Cyberpunk 2077” saab 2020. aasta parimaks mänguks, siis sellel on nüüd lõpp. Tuleb välja, et “Cyberpunkiga” tuleb kaasa genitaaligenereerija, mis tundub eriti paindlik.

Ei, mitte selles mõttes paindlik! Käed teki peale!

Mängude soovituslikke vanusepiiranguid määrav organisatsioon ERSB hindas “Cyberpunk 2077” M ehk Mature (mõeldud täiskasvanutele, toim.) reitingu vääriliseks. ERSB tõi välja ka põhjendusi, miks just selline otsus langetati.

“Mängijad saavad enda tegelast luues määrata karakteri soolise kuuluvuse. See hõlmab rindu, tagumikke, genitaale ja erinevas suuruses genitaalide kombinatsioone.”

Miks on mängijal vaja seda kõike määratleda? Ikka seepärast, et väidetavalt on mängijal võimalik enda (ja teiste) suguelundeid näha, ja mitte vähe. “Cyberpunkis” on väidetavalt esimese isiku vaates seksistseenid, mis kujutavad muuseas ka oraalseksi ja “tõukavaid liigutusi”. Väidetakse ka, et mängijal on võimalik olla intiimne nii peategelaste kui ka prostituutidega.

Nii et mõtle juba aegsasti enne 17. septembrit valmis, millised saavad olema sinu tegelase rinnad, tagumik ja “erinevates suurustes genitaalide kombinatsioon”. Sa ei taha ju ometi valesti valida ja poole mängu pealt uuesti alustada.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.