Mängud

Ettevaatust: PlayStation 4 uusim süsteemiuuendus võib kaasa tuua kolm probleemi

7.50 süsteemiuuendus tekitab osadele mängijatele peavalu.Foto: DigitalTrends

Rubriiki toetab

Eile jõudis PlayStation 4 kasutajateni süsteemiuuendus 7.50, mis võib mitmete Redditi kasutajate sõnul kaasa tuua eelkõige kolme tüüpi probleeme.

Esiteks on välja toodud, et PlayStation 4 ei suuda ennast pärast uuenduse installeerimist edukalt taaskäivitada. Konsool jääb lõputult sisse ja välja lülituma ning kasutajal ei ole võimalik seda protsessi peatada.

Teine potentsiaalne murekoht on konsooli suutmatus ekraanile signaali edastada. Mainitakse, et pärast uuendust on PlayStation 4 küll sisse lülitatud, kuid konsooliga ühendatud ekraan jääb mustaks.

Kolmas probleem puudutab veateadet SU-42118-6, mis on seotud konsooli Blu-ray mängijaga. See veateade takistab uusima süsteemiuuenduse installeerimist ja kuna paljud PlayStation 4 omanikud Blu-ray mängijat ei kasutanud, siis on see viga tekitanud omajagu segadust. Osad mängijad on ka maininud, et pärast uuendust ei loe Blu-ray mängija korralikult plaate ja neid ei saa konsooli seest kätte.

Tasub tähele panna, et kõiki need vead ei puuduta. Minu PlayStation 4 töötab pärast uuendust jätkuvalt veatult. Siiski, kui sinu konsool on alates eilsest veidralt käitunud ja vastab mõnele ülalkirjeldatud veale, siis nüüd tead, et suure tõenäosusega on süüdi PlayStationi uusim süsteemiuuendus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.