Mängud

Fortnite’i looja avab oma mängupoe, et Steamile konkurentsi pakkuda

Fortnite’iga kuulsust kogunud mängustuudio Epic avab juba sel aastal uue mängupoe ja teeb sellega rõõmu nii mängijatele kui mängude arendajatele.

Sellel aastal loobusid mängustuudiod Epic ja Bethesda Steami mängupoes oma mängude müümisest ja hakkasid seda ise tegema. Probleemiks oli müügitulude jaotus. Hiljuti teatas Steam, et kavatseb rohkem teenivate mängude puhul vahendustasu vähendada ja see vihastas mitmeid mänguarendajaid.

Nüüd teatas Epic, et avab oma mängupoe, kus mängude loojad saavad müügihinnast 88% endale. Steami poes on selleks määraks 70% ja uue kava järgi tõuseks see siis, kui mäng on teeninud enam kui 10 miljonit dollarit.

Epic kavatseb anda teenimisvõimaluse ka erinevatele sisutootjatele, kes hakkavad teenima nende poolt reklaamitud mängude müügist. Positiivne uudis mängijatele on see, et kogu 2019. aasta jooksul hakatakse poes pakkuma iga kahe nädala tagant tasuta mänge.

PC ja Maci mängupood avatakse juba sellel kuul. Androidi platvormi mänge hakatakse pakkuma järgmisel aastal. Millised mängud müüki tulevad, ei ole veel välja kuulutatud.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.