Mängud

“Fortnite’is” Ninjat jahtinud striimija sai mängust bänni

Populaarsus toob Ninjale vahel ka tahtmatut tähelepanu. Foto: Epic Games

“Fortnite’i” voogedastaja TC Troy, kellele meeldib ülekannetes jahtida populaarseid striimereid, eemaldati mängust, kui ta üritas laivis maha nottida maailma populaarseimat striimijat Ninjat.

Juutuuber nimega a Dr Lupo mängis parasjagu koos Ninjaga “Fortnite’i”, kui äkitselt ilmus mängu sündmusi jäädvustavasse logisse kirje, et kasutaja YouTube TC Troy on ära bännitud. Troy pikka viha ei pidanud ja postitas Twitterisse, et hoolimata konto blokeerimisest oli tal lõbus.

TC Troy, kes kutsub ennast “Fortnite’i” kurikuulsaimaks snaipriks, on juutuuber ja striimija, kes mängib koos teiste kuulsate voogedastajatega ning üritab neid maha nottida. Mängides hoiab ta samal ajal silma peal ka kuulsuste striimidel ja see annab talle mängus ebaausa eelise.

Väidetavalt bännitakse TC Troy’d “Fortnite’ist” pidevalt, kuid igal korral teeb ta uue kasutaja ja asub taaskord striimijaid jahtima. Pole alust arvata, et ta sel korral teistmoodi käituks.

Striimrite ülekannete jälgimine eesmärgiga neid maha nottida on “Fortnite’is” ka varem probleeme tekitanud. Mõne kuu eest süüdistas Ninja selles ühte teist mängijat ja nõudis tema konto blokeerimist. Saab näha, kas Epic Games ka TC Troy vastu reaalseid samme astub.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.