Mängud

Fotod: Eestis müüakse eriti odava hinnaga videomängufänni unistuste autot

Xboxi fännid, siin on midagi teile.Foto: Auto24

Mis on sinu jaoks selles maailmas kaks kõige olulisemat asja? Kui nendeks on juhtumisi mängukonsool Xbox 360 ja 2007. aasta sõiduauto Peugeot 206, siis sa oled sattunud kõige õigemasse kohta.

Tallinnas on müügil sõidumasin, mis koondab need kaks näiliselt nii erinevat asja üheks tervikuks: Peugeot 206, mis on kaunistatut Xboxi logodega.

Esmapilgul ei pruugi Xboxi logod hästi silma paista, aga uurime lähemalt. Tagantpoolt vaadates näeme auto pakiruumi luugil selgelt rohekat Xboxi logo ja ka kirja “Xbox 360”.

Näed jah? Numbrimärgist paremal pool. Foto: Auto24

Kuid see pole veel kõik! Salongi kiigates näeme Xboxi logosid ka mõlema esiistme seljatoel. Silm puhkab!

Vot see on stiil! Foto: Auto24

Kirsiks tordil on Xboxi-mobiili hind: auto saad kätte kõigest 800 euroga. Peagi müügile saabuv uue põlvkonna mängukonsool Xbox Series X maksab Eestis ligemale 600 eurot, nii et hinnavahe mängumasina ja reaalse auto vahel ei olegi teab mis suur.

Mida sa oma 800 euro eest siis saad? Läbisõitu on veidi üle 150 000 kilomeetri, ülevaatus on tehtud ja kehtib järgmise aasta oktoobrini ja talverehvid on ka olemas.

Rool on õnneks nagu päris ja mitte Xboxi pult. Foto: Auto24

Ainult paar asja jäävad hingele kripeldama. Auto registreerimismärk on paremalt poolt osaliselt valgustamata ja sumbuti oleks vaja paremini kinnitada. Aga mõtle nüüd: Xboxi auto 800 euro eest! Sellist asja juba iga päev ei näe.

See ei ole esimene omamoodi ja ontlik autokuulutus, mida me viimasel ajal näinud oleme. Septembris pandi Eestis müügile ka Volkswagen Golf GTI Adidas Edition. Jah, päriselt.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.