Mängud

Halb üllatus: 4 suurt videomängu, mida peame ootama plaanitust kauem

Eile lükati edasi mitu palavalt oodatud videomängu.Foto: Ubisoft

Äsja lükati edasi mitme suure videomängu ilmumiskuupäevad. Plaanitus kauem peame nüüd ootama mitut Ubisofti ja ühte Naughty Dogi mängu.

Alustame Ubisoftist. Firma juht Yves Guillemot andis teada, et plaanitust hiljem jõuavad kohale pea kõik stuudio suuremad töös olevad teoses: “Watch Dogs Legion”, “Rainbow Six Quarantine” ja “Gods & Monsters”.

Kõik need mängud ilmuvad nüüd firma 2020-2021 majandusaasta jooksul, mis algab järgmise aasta 1. aprillil. “Watch Dogs Legion” pidi esialgu müügile jõudma 6. märtsil ja “Gods & Monsters” 25. veebruaril. “Rainbow Sixi” ilmumiskuupäeva ei olnud Ubisoft varem avaldanud.

Guillemot sõnul on mängude edasilükkamise põhjuseks “Ghost Recon Breakpointi” ja vähemal määral ka “The Division 2” kesised müüginumbrid ja leige vastuvõtt. Väidetavalt soovitakse arendajatele anda rohkem aega, et nad saaksid mänge suuremal määral viimistleda.

Neljas mäng, mida peame kauem ootama, on PlayStationi eksklusiiv “The Last of Part Us 2”. Alles kuu eest teatati, et see teos ilmub 21. veebruaril, kuid uueks ilmumiskuupäevaks on määratud 29. mai.

Mängu režissöör Neil Druckmann selgitas, et möödunud kuu jooksul jõuti arusaamale, et “The Last of Us Part 2” nõuab lisatööd, et jõuda sellise kvaliteedini, mille poolest mängu arendaja Naughty Dog tuntud on. Sellest tulenevalt võeti vastu raske otsus ilmumiskuupäeva edasi nihutada.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses