Mängud

Kasuta võimalust ja osta kõrgelt hinnatud tulistamismäng enam kui 100 eurot odavamalt

Nii suuri soodukaid kõige sagedamini ei kohta.Foto: Ubisoft

Hetkel on pea igal platvormil suuresti alla hinnatud Ubisofti eelmisel aastal ilmunud tulistamismäng “The Division 2” pea kõik versioonid.

Näiteks Soome PlayStation Store’is maksab hulgaliselt boonuskraami sisaldav “The Division 2 Ultimate Edition” tavapärase 120 euro asemel kõigest 17 eurot. “Gold Editioni”, mis maksab tavaliselt 100 eurot, saab nüüd kätte 15 euroga, ning ilma kellade ja viledeta baasmäng maksab kõigest 10 eurot.

Sooduspakkumised ei ole piiratud ainult Soome PlayStationi poele, vaid kehtivad ka muudes regioonides. Näiteks mina soetasin enda “Gold Editioni” Suurbritannia poest ja maksin samuti 17 eurot.

“The Division 2” saab soodsamalt kätte ka Xboxil, kuigi siin ei ole pakkumised nii helded. Soome Microsoft Store’is on mängu baasversioon hind kukkunud 70 eurolt 10,49 euro juurde, kuid “Gold Edition” maksab jätkuvalt 80 eurot. Sama hinnadünaamika kehtib ka Saksamaa ja Suurbritannia poodides.

Mängu baasversiooni saab odavamalt kätte ka arvutil. Ubisoft Store’is on “The Division 2” müügis 60 euro asemel 10 euroga. Lisaks, hetkel on alla hinnatud ka 3. märtsil ilmuv uus laiendus “Warlords of New York”, mille eest peab 60 euro asemel maksma 40.

“The Division 2” on netipõhine rollikaelementidega tulistamismäng, mida saab mängida üksinda ja koos sõpradega. Mängu tegevus leiab aset Washingtonis pärast seda, kui laastav epideemia on linna kaosesse paisanud. Mängija ülesanne on kord uuesti jalule seada.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses