Mängud

Kinnitatud: Microsoft avalikustas järgmise põlvkonna Xboxi, mis maksab ainult 300 eurot

Xbox Series S on odavaim uus konsool, kuid see pakub ka kõige vähem uuendusi. Foto: Microsoft

Äsja lekkinud info uute Xboxide hindadest ja ilmumiskuupäevadest on nüüd Microsofti poolt vähemalt osaliselt kinnitatud: üks uutest Xboxidest kannab nime Xbox Series S ja see maksab kõigest 299 eurot.

Tegu on järgmise põlvkonna mängukonsooli kohta tõsiselt odava hinnaga, kuid ostjad peavad arvestama mõningaste mööndustega. Esiteks, Series S ei ole tehniliselt sama võimekas Microsofti järgmise generatsiooni konsoolide lipulaeva Xbox Series X-iga. Teiseks, Series S-il ei ole füüsilise meedia mängijat. Mänge peab ostma ainult digitaalselt.

Kuid sellest hoolimata on 299 eurot väga magus hind. Plaadimängija puudumist kompenseerib tohutult edukas mänguteenus Microsoft Game Pass, mis annab kuutasu eest tellijatele piiramatu ligipääsu suurele hulgale uuematele ja vanematele mängudele. Kui kõige krõbedam pildikvaliteet ei ole sinu jaoks prioriteet, siis Series S on tõsiselt hea taskukohase hinnaga uus konsool.

Veel ei ole teada, millal Series S müügile jõuab, kuid hiljutine usaldusväärne leke annab alust arvate, et see võib juhtuda 10. novembril. Sellel kuupäeval peaks ilmuma ka Xbox Series X, mis maksab juba tunduvalt rohkem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.