Mängud

Kõik “The Witcher 3” omanikud saavad Playstation 5 ja Xbox Series X-i uuenduse tasuta

Geralt on igatahes rahul!Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

“The Witcheri” mänguseeria arendaja CD Projekt RED andis teada, et viimaste aastate üks parimaid rollimänge “The Witcher 3: Wild Hunt” tuleb PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peale ning kõik, kes juba mängu omavad, saavad järgmise generatsiooni lisad tasuta.

“The Witcher 3” toetab uutel konsoolidel kiirtejälitust ning saab kõrgema resolutsiooni, krõbedama pildikvaliteedi ja kiiremad laadimisajad. Uuele generatsioonile tuuakse “The Witcher 3” kõigi kellade ja viledega versioon, mis tähendab, et kaasa tulevad ka mängu kaks suurt laiendust “Hearts of Stone” ning “Blood and Wine”.

Foto: CD Projekt RED

Eriti hea uudis on see, et kõik, kes juba kas arvutil või PlayStation 4 ja Xbox One’i peal “The Witcher 3” omavad ei pea järgmise generatsiooni uuenduse eest sentigi peale maksma. See on värskendav uudis, eriti kui võtta arvesse, et järgmise “Call of Duty” ja “NBA 2K21” PlayStation 5 ja Xbox Series X-i versioonid maksavad juba rohkem.

Veel ei ole teada, millal mäng PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peale jõuab. CD Projekt RED-i sõnul uue versiooni kallal veel töö käib.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.