Mängud

Kossumäng “NBA 2K21” on PlayStation 5 peal eriti võimas visuaalne maiuspala

"NBA 2K21" näitab, mida PlayStation 5 tegelikult suudab.Foto: 2K

Korvpallimäng “NBA 2K21” on praeguse põlvkonna mängumasinatel juba saadaval ning ilmub novembris ka uutel konsoolidel. Värske treiler näitab, et mängu PlayStation 5 versioon näeb visuaalselt välja tõsiselt uhke.

Tundub, et mängijate animatsioone ei ole muudetud, kuid “NBA 2K21” näeb sellest hoolimata välja märgatavalt parem. Mängijad, kossuväljakud ja pealtvaatajad on oluliselt detailsemad, kuid eriti muljetavaldavalt realistlik näeb välja valgustus.

“NBA 2K21” arendajad lubavad, et lisaks uuendatud graafikale ja tekstuuridele tuleb mängu järgmise põlvkonna versiooniga kaasa ka uuendatud füüsikamootor, mis mängijate liikumise realistlikumaks muudab.

Uute konsoolide võimsust peaks näitama ka suutlikkus näidata ekraanil rohkem liikuvaid detaile. Seega lubatakse, et koos mängijate ja publikuga on virtuaalsel kossuareenil korraga üle 150 arvuti kontrollitud tegelase. Ja tõepooles, et ülalolevas treileris näeb publik välja mängu praegu saadaval olevate versioonidega võrreldes oluliselt parem.

Veel lubavad arendajad täiendada mängu heliriba uute lugudega. Väidetavalt on uue generatsiooni “NBA 2K21” mängus 2020 erinevat lugu, mille taustal palli põrgatada.

“NBA 2K21” on juba praegu saadaval arvutil ning PlayStation 4, Xbox One’i ja Nintendo Switchi konsoolidel. Xbox Series X-ile ja Series S-ile tuleb mäng 10. novembril, PlayStation 5 versioon saabub 19. novembril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.