Mängud

Kui tahad, võid värske Eesti arvutimängu torrentist alla tõmmata

Kui soovid, siis nüüd saad "Death and Taxesi" tasuta alla tirida.Foto: Placeholder Gameworks

Tartu mängustuudio Placeholder Gameworks laadis ise nende 20. veebruaril ilmunud mängu “Death and Taxes” üles torrentilehele rarbg.to, kust kõik soovijad saavad selle tasuta alla tirida.

Torrenti juurde postitatud tekstis selgitatakse, et ka arendajad ise on internetist mänge alla tirinud ning neil ei ole selle vastu midagi. “Death and Taxesi” loojate jaoks on oluline, et mängida ka need inimesed, kes ei jaksa seda osta või soovivad lihtsalt proovida, millise mänguga tegu on.

Rarbg.to lehele on üles laetud “Death and Taxesi” täisversioon ilma igasuguste blokeeringuteta. Arendajad mainivad küll, et kui mäng peaks inimestele meeldima, siis nad võiksid siiski kaaluda selle ostmist või Steamis wishlisti lisamist, mis aitab teosel rohkemate inimesteni jõuda.

“Death and Taxesis” kehastub mängija kontorirotist Vikatimeheks, kelle ülesanne on lühikeste kirjelduste põhjal inimesi kas säästa või surma mõista. Lisaks torrentilehele on teos saadaval ka Steamis, kus on hetkel 25% alla hinnatud ja maksab 9 eurot.

Ajakiri “Digi” märtsikuu numbrist saad lugeda ka pikemat usutlust “Death and Taxesi” ühe arendaja, Leene Künnapiga.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses