Mängud

Leke: “GTA 6” tegevuspaik võib olla Vice City, mängu jaoks otsitakse 80ndate muusikat

"GTA 6" jaoks otsitakse juba väidetavalt muusikat.Foto: Reddit

Elektroonilise muusika bänd VectorHold postitas Twitterisse, et “GTA” arendaja Rockstari esindajad on viimasel ajal võtnud ühendust erinevate ansamblitega, et leida muusikat järgmise “GTA” virtuaalse raadiojaama jaoks. Spekuleeritakse ka, et arvatavasti toimub järgmise “GTA” tegevus Vice Citys.

VectorHold teeb 80ndate stiilis synthwave muusikat ja praeguseks kustutatud säutsus väidetakse, et Rockstar on salapärase projekti raames ühendust võtnud ka teiste samas žanris tegutsevate bändidega.

Praeguseks juba kustutatud VectorHoldi säuts “GTA 6” kohta. (C) Foto: Dexerto

“GTA” mängude eripalgelised raadiojaamad vajavad mitmesugust muusikat ja on tõepoolest tõenäoline, et Rockstar võib tegeleda erinevate lugude õiguste hankimisega.

See ei tähenda küll kahtlemata seda, et “GTA 6” tegevuspaik peaks olema kahtlemata Vice City või et mängu tegevus toimuks 80ndatel. Tõsi, “GTA: Vice City” sündmused leidsid tõepoolest aset 1980ndatel, kuid praegu võib Rockstar otsida muusikat näiteks mõne retromuusikat või elektroonilist muusikat mängiva raadiojaama tarvis.

On küll huvitav, et Rockstar uue projekti jaoks muusikat otsib, kuid võib juhtuda, et sellega ei tegeleta üldse järgmise “GTA” raames. Stuudiol on töös veel mitmeid mänge, mis samuti muusikat vajavad. Teisalt, korduvalt on spekuleeritud, et “GTA 6” tegevus toimub Vice Citys, kuhu 80ndate synthwave sobiks suurepäraselt…

“GTA 6” ei ole Rockstar veel välja kuulutanud, küll aga teame, et järgmisel aastal ilmub uue põlvkonna konsoolidele “GTA Online”.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.