Mängud

Leke paljastas, mis juhtus Call Of Duty: Modern Warfare 2 mitmikmänguga

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered tuli välja 2020. aasta esimeses pooles.Foto: Activision

Rubriiki toetab

Modern Warfare 2 oli üks frantsiisi armastatumaid mänge ning seetõttu said fännid 2020. aastal remasterdatud versiooni mängust. Mängijad lootsid saada ka mitmikmängu ning algselt olekski nende soov täitunud.

Teise Modern Warfare’i kampaania osa sai palju kiita, kuid just mitmikmäng oli see, kus mäng tõeliselt ületas ennast. Selle kõrval oli ka co-op võimalus koos ikooniliste ja liiga võimsate relvadega, mis tegid mängimise tohutult tempokaks.

Modern Warfare’i esimene mäng sai täielikult remasterdatud, kuid teises versioonis tehti uuesti vaid üksikmängu osa. Osad fännid on läbi ajanud modiga, millega saab mängida entusiastide loodud multiplayer-versiooni.

Hiljuti tegi Call Of Duty siseringi kuuluv Tom Henderson video, kus ta teatas, et algupäraselt pidigi Modern Warfare 2 remasterdatud versioon tulema mitmikmänguga, kuid lõpuks otsustati see lisada hoopis sel aastal tulevasse Call Of Duty 2022 mängu. Põhjuseks tõi ta, et Activision ei tahtnud, et kaks ettevõtte enda mängu omavahel konkureerima hakkaks.

Kuigi see pole täielik võit, on tõenäoliselt fännidel siiski tore näha legendaarse Call Of Duty: Modern Warfare 2 sisu, isegi, kui see on mõnes teises mängus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.