Mängud

Lekitaja on veendunud, et mingid arengud hakkavad Bully frantsiisiga toimuma

Bully tuli esimest korda välja 2006. aastal konsooli Playstation 2 peale.Foto: Rockstar

Rubriiki toetab

Vähestel klassikalistel mängudel on säärane maine, nagu seda on Bullyl. Mäng tuli välja 2006. aastal ning sellel on siiani suur järgijaskond. Kõlakad käivad juba aastaid, et Rockstar võib remasterdada vana mängu või täiesti uue teha, kuid siiani pole midagi juhtunud.

Nüüd aga ütles usaldusväärne lekitaja Tom Henderson, et töös on täiesti uus Bully 2. Siin on aga Gameranti sõnul vastuolulist informatsiooni, kuna teised lekitajad on öelnud siiani, et tuleb remasterdatud versioon originaalist.

Henderson tunnistas, et detailid on pigem pealiskaudsed, kuid selleks on kõlakate järgi ka põhjust. Ühe kuulujutu kohaselt on ajakirjanikud kirjutanud alla mitteavaldamise lepingule, teised aga ütlevad, et tegelikult ei ole me midagi kuulnud, kuna Bully projekti ei eksisteeri

Rockstar Magi asutaja Chris Kippel ütles aga, et ta sai oma intervjuust Rockstariga aru, et uut mängu töös ei ole, kuid tema sõnul on võimalik mõni muud tüüpi Bully projekt. Ta lisas, et kardab, et fännid saavad pettumuse osaliseks, kui Rockstar lõpuks tulemusega välja tuleb.

Tõenäoliselt vihjas ta üle kivide ja kändude kulgenud Grand Theft Auto Trilogy – Definitive Editioni väljatulekule, kus fännid pettusid massiliselt vigu ja probleeme täis mängudes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.