Mängud

Must reede: Euronicsist saad maailma võimsaima mängukonsooli 150 eurot odavamalt

Nii suurt hinnaalandust näeb Eestis harva.Foto: Microsoft

Täna alanud Euronicsi musta reede kampaanias leidub mängusõpradele väga magusaid pakkumisi. Üks parimaid diile on mängukonsool Xbox One X, mis on alghinnast kaotanud 150 eurot.

Kui tavaliselt maksab Xbox One X Euronicsis 399 eurot, siis kuni 2. detsembrini saad mängumasina kätte kõigest 249 euroga. Eesti tingimustes on tegu väga hea pakkumisega, millesarnaseid sageli ei kohta. Muide, täpselt sama hinda peab maksma ka tehniliselt kesisema masina, Xbox One S-i “Fortnite’i” versiooni eest.

Kui Xboxi soovi ei ole, siis alla on hinnatud ka Sony konsoolid. PlayStation 4 Pro saad 429 euro asemel kätte 329 euroga. Pro koos “Call of Duty: Modern Warfare’i” või “FIFA 20” maksab 479 euro asemel 379 eurot ja Pro “Fortnite’iga” maksab samuti 100 eurot vähem, 359 eurot. Sama palju on alla hinnatud ka PlayStation VR Starter Pack, mille saab 329 euro asemel kätte 229 euroga.

Kui kõige uuema konsooli koju toomine pole sulle oluline, siis 500GB PlayStation 4 maksab 329 euro asemel 199 eurot. 1TB kettaruumiga PlayStation 4 Slimi, millega tuleb kaasa üks lisapult ja “FIFA 20”, saab kätte 100 eurot odamavalt 329 euroga.

Poole odavamalt saab käte ka PlayStationi DualShock 4 mängupulte. Kui tavaliselt maksavad need kas 64,99 või 69,99 eurot, siis musta reede puhul peab kõigi pultide eest välja käima 39,99 eurot.

Euronicsi musta reede sooduskampaania kestab kuni 2. detsembrini. Kõikidele pakkumistele saad pilgu peale visata siin.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.