Mängud

5 kõige raskemat “Euro Truck Simulator 2” marsruuti, mis on mõeldud ainult tõelistele proffidele

Nendele teelõikudele rohelise lehega minna ei tasu.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Eesti kõige ohtlikum teeots on teadagi Tallinn-Tartu maantee, mis kubiseb ohtliku sõidustiiliga juhtidest. Rekamängu “Euro Truck Simulator 2” kõige karmimate marsruutidega võrreldes on meie maantejupp aga lihtlabane lust ja pillerkaar.

Otsisime välja “Euro Truck Simulator 2” viis marsruuti, mis ka kõige kogenumatele roolikeerajatele higimulli otsa ette toob.

5) Livorno – Parma

Mängu Itaalia allalaetavas lisas saab trotsida Livorno ja Parma vahel paiknevat ülikitsast üherealist teed. Mägedes sõites on väga palju kurve ja kiiruse peab langetama kuni 10 km/h juurde, et kaubaga ikka ilusti sihtkohta jõuda.

Aina üles-alla looklev maantee ja kitsad tingimused teevad selle otsa läbimise suureks katsumuseks ka kõige karastunumatele veokijuhtidele.

4) Milano mägitee

Järsud kurvid, kitsad olud, äkilised tõusud ja langused, kuid ka väga ilusad vaated, mida võib uudistama jäädagi.

Eks selles seisneb ka selle teeotsa peamine oht ja reetlikkus. Silmad palume hoida ikkagi tee peal. Kui juhid, siis juhi!

3) Bern-Torino

See teejupp on nagu Lõuna-Eesti ralli, aga välismaal. Tunne end nagu Ott Tänak Toyota roolis, kuid pea meeles, et sa oled viis korda suuremas sõidukis ning Martin Järveoja ei istu kõrvalistmel, et sulle järske kurve ette vuristada.

Berni ja Torino vahel näevad teed mõnes kohas välja üsna lauged ja kutsuvad usinamalt gaasipedaali litsuma, aga see on reetlik: pikkade sirgete taga on peidus äkilised ja järsud kurvid. Hoia piirkiirust!

2) Norra karjäär (Kirkenest lõuna pool)

Kui su reka selle tee tingimustega hakkama ei saa, siis siit sa kaugemale ei jõua. Eks muidugi mängivad suurt rolli ka juhi oskused masin keerulistest oludest läbi aidata.

Norra kitsad ja järsud teed vajavad õigeid rehve ning palju-palju palju kannatust ja karsket meelt. Videos algab kõige raskem teelõik 4:46 juures ja lõpeb 26. minutil.

1) Calais-Duisburg

Seda teed kutsutakse muuseas Death Roadiks ehk surmateeks. Kui eelnevalt mainitud marsruudid tegid ohtlikuks rasked teeolud ja kitsad tingimused, siis siin on peamiseks ohuallikaks teised kaasliiklejad.

See on Tartu-Tallinna maantee, aga kordades hullem. Hiiglaslikule veokile tuleb vastu üüratult palju liiklust ja isegi kogenud mängijad räägivad, et kui sa kriimustusteta pääsed, siis oled õnnesärgis sündinud.

Meie soovime aga kõigile “Euro Truck Simulator 2” mängijatele ohutuid maanteetingimusi!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.