Mängud

PlayStationi mängude striimimisteenus lõi hinna alla ja lisas valikusse 4 kohustuslikku mängu

"God of War" on nüüd PlayStation Now tellijatele kättesaadav.Foto Sony Santa Monica

PlayStationi videomängude striimimisteenuse PlayStation Now eest peab nüüd välja käima vähem raha, kuid väiksema summa eest saab mängida tõsiselt häid mänge.

Enne hinnaalandust maksis PS Now kuutellimus 14,95 eurot, kuid nüüd peab selle eest välja käima 9,95 eurot. Aastane PS Now tellimus maksab nüüd varasema 99,95 euro asemel 59,95 eurot. Enne raha välja käimist on võimalik teenust 7 päeva tasuta proovida.

PlayStation Now on nüüd odavam.

PlayStation Now võimaldab tellijatel striimida kõiki teenusesse kaasatud mänge, mida on tänaseks üle 800. Koos hinnaalandusega andis Sony teada, et PS Now teenusesse lisatakse veel 4 populaarset mängu: “God of War”, “Uncharted IV: A Thieve’s End”, “GTA V” ja “Infamous: Second Son”. Need mängud on PS Now kasutajatele juba praegu saadaval ja jäävad teenusesse kuni 2020. aasta 2. jaanuarini.

Sony lubab, et PS Now hakkab saama igakuist lisa uute mängude näol, mis on saadaval piiratud aja jooksul. Lisaks PlayStationi konsoolile on PS Now vahendusel võimalik mänge striimida arvutile ning teatud mänge on võimalik ka PlayStationile alla laadida.

PlayStation Now hinnaalandus ja suurte mängude kaasamine on vastulöök Microsofti edukale Xbox Game Pass striimimisteenusele. 10 euro eest kuus saavad kasutajad ligipääsu kõigile Xboxi eksklusiivmängudele ning igal kuul lisandub Game Passi uusi teoseid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.