Mängud

PlayStationi suvine soodusmüük lööb paljude tuntud mängude hinnad võimsalt alla

Praegu saad mitmeid populaarseid mänge korraliku allahindlusega.Fotod: EA/Rockstar/Insomniac Games

Rubriiki toetab

PlayStationi e-poes on alanud suvine allahindlus, mille raames saab mitmeid uusi ja populaarseid mänge hea hinnaga.

Kui sul ei ole veel olemas uusimat “FIFA-t”, siis nüüd on selle ostmiseks hea aeg – “FIFA 20” hind on kukkunud 70 euro pealt 14,68 euro juurde. Pea poole alghinnast on kaotanud hiljuti ilmunud “Resident Evil 3” uusversioon, mis maksab 60 euro asemel 35 eurot.

“Resident Evil 3” ilmus alles mõne kuu eest, kuid on juba korralikult alla hinnatud.Foto: Capcom

“Need For Speed Heati” saab 70 euro asemel kätte 35 euroga ja “Red Dead Redemption 2” on hinnast kaotanud 58% ning maksab 30 eurot. Eelmise aasta üks parimaid mänge “Control” on 65% odavam ja maksab hetkel 21 eurot ning alles mõne kuu eest müügile jõudnud “Borderlands 3” saad kätte 58% sooduse ja 30 euroga.

Veel on võimsalt alla hinnatud “Hitman 2”, mille kõik episoodid saad hetkel 70 euro asemel kätte 15 euro eest. Silma jääb ka “Far Cry 5” kõikide kellade ja viledega “Gold Edition”, mille hind on kukkunud 90 eurolt 20 euro peale.

“Marvel’s Spider-Man” paneb sind tundma nagu oleksid tõepoolest Ämblikmehe kostüümi pugenud.Foto: Insomniac Games

Odavamalt saab kätte ka kõrgelt hinnatud PlayStationi eksklusiivmänge. “Marvel’s Spider-Man” on müügis 25 euroga, “Days Gone’i” saab kätte 21 euro eest ja “Horizon Zero Dawni” kõikide lisadega “Complete Edition” maksab kõigest 13 eurot. Poole odavam on ka eelmise aasta üks omapärasemaid mänge “Death Stranding”, mis maksab 30 eurot.

Võimsaid soodukaid on PlayStationil praegu palju ja Soome e-poe hindadele saad pilgu peale visata siin. Soodsad hinnad kehtivad ka neile, kes on oma kontod registreerinud teistesse regioonidesse peale Soome.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.