Mängud

PlayStationil saad täna tasuta proovida aasta ühte suurimat mängu, kuid väga lühikese aja jooksul

Foto: Capcom

Rubriiki toetab

25. aprilli õhtul on kõigil PlayStationi kasutajatel võimalik tasuta proovida palavalt oodatud õudusmängu “Resident Evil Village” demoversiooni, kuid tegutsema peab kiirelt.

PlayStationi e-poest on võimalik demo juba praegu konsoolile installeerida, mängima saab hakata Eesti aja järgi kell 20. Siin on kaks olulist asja, mida meeles pidada: mängida saab ainult 30 minutit ja demo on avatud vaid kaheksa tundi.

See tähendab, et Eestis on “Village’i” demo võimalik mängida täna kella kaheksast õhtul kuni kella neljani 26. aprilli varahommikul. Selle kaheksa tunnise ajaakna sees lubatakse demo kasutada maksimaalselt 30 minutit.

Kui see kõik tundub ebavajalikult keeruline, siis tea, et sa pole kaugeltki ainus, kes nii arvab. Paljud “Resident Evili” huvilised on avaldanud demo ajapiirangutega seoses frustratsiooni, kuid arendajate sõnul rõhutakse sümbolismile: “Resident Evil 8” saab kaheksa tunni jooksul mängitava demo.

Tänast demo saavad proovida ainult PlayStationi omanikud, teiste platvormide kasutajad peavad ootama 1. maini. Siis lukustub ka arvutil ja Xboxil lahti tund aega mängitav demo, mis jääb avatuks 24 tunniks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.