Mängud

Praegu on tasuta kolm kõrgelt hinnatud mängu ja üks täielik veidrus

Tasuta mänge pakutakse praegu absoluutselt igale maitsele.Foto: Sports Interactive

Mängufännidel on järgnevate päevade jooksul võimalik tasuta proovida kolme poppi hitti. Lisaks sellele saab ka ilma rahata alla tirida kitsedega tulistamismängu. Päriselt ka.

Esiteks, kuni 22. märtsini on võimalik reisida Kreekasse ilma koroonaviirust kartmata! Konsoolidel ja arvutil on võimalik ilma maksmata proovida “Assassin’s Creed Odyssey’t”, mille tegevus toimub enam kui 2000 aasta eest Vana-Kreekas. Siit näed, kuidas “Odyssey” erinevatel platvormidel tasuta alla tirida.

Teiseks, kuni 23. märtsini saab arvutil ja Xboxil tasuta mängida piraadisimulaatorit “Sea of Thieves”. See mäng sobib eriti hästi just sõpruskondadele, kuna on loodud koos mängimiseks – suurte laevade tüürimiseks on vaja mitut inimest ning koos aardeid jahtida ja luukeresid teise ilma saata on üksi seiklemisest kordades huvitavam.

Kolmandaks, spordifännide rõõmuks saab kuni 25. märtsini puhtamuidu mängida jalkasimulaatorit “Football Manager 2020”. Eestlaste seas on tegu populaarse teosega ja võimalus tasuta käed külge panna on kindlasti paljudele meeltmööda. Mängu saad tasuta alla tirida Steamist.

Ja viimaks põhjus, miks me kõik tegelikult siin oleme – kitsed. Kuni 1. aprillini on tasuta saadaval humoorikas tulistamismäng “Goat of Duty”, mis on nagu “Call of Duty”, aga, noh, kitsedega. Kui mängu praegu tasuta alla tirid, siis saad selle endale päriseks. “Goat of Duty” saad samuti alla laadida Steami vahendusel.

Steamis toimub hetkel ka Game Festival, mille raames on võimalik tasuta proovida enam kui 50 veel ilmumata mängu.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.