Mängud

Praegu on tasuta kolm tuntud mängu, millest kaks on sinu aega väärt

Tasuta mängude sadu jätkub.Foto: Ubisoft

Hetkel on võimalik tasuta kas proovida või päriseks alla laadida kolm videomängu. Nendest kaks saavad meie poolt rohelise tule, aga see kolmas…

Alustame positiivsest. Kuni 28. märtsini saad Uplay vahendusel tasuta alla tirida igati asjaliku külgvaates rollimänguelementidega seikluse “Child of Light”. Ajalisi piiranguid tasuta mängimisele ei ole ja kui mängu alla tõmbad, siis saad selle endale päriseks.

Teine hea mäng, mis on kindlasti sinu aega väärt, on episoodilise ajastudraama “The Councili” esimene osa. Kui fännad näiteks Telltale’i mänge, siis sulle meeldib tõenäoliselt ka “The Councili” müstiline lugu, kus peategelane saabub 18. sajandi Prantsusmaal saladuslikule saarele, kuhu on kutsutud ka mitmed ajaloo suurkujud eesotsas Napoleoni ja George Washingtoniga.

Mängija otsustel ja valikutel on tõsised ja tuntavad tagajärjed ning rollimängudele omaselt on võimalik arendada erinevaid oskusi, mis mängukogemust märgatavalt muudavad. Kui esimest episoodi naudid, siis ülejäänud “The Councili” osad on hetkel 70% odavad. Mina soovitan neid soojalt.

Ja nüüd kesisem saak: kuni 30. märtsil saab konsoolidel ja arvutil tasuta proovida eelmisel aastal ilmunud ja suuresti põrunud “Ghost Recon Breakpointi”. Ilmudes heideti sellele mängule ette monotoonsust, tehnilisi viperusi ja üleüldist karjuvat keskpärasust.

Mängija asetatakse eriüksuslase saabastesse, kes peab korra majja lööma Aurora saarel, kus on võimu haaranud ülejooksikust endine eliitsõdur. Kui “Breakpoint” peaks sulle siiski meeldima hakkama, saad selle praegu kätte 67% odavalt 20 euroga.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.