Mängud

Praegu saad tasuta päriseks kolm eripalgelist arvutimängu

Fotod: Daedalic Entertainment/David Wehle

Rubriiki toetab

Hetkel on kõigil soovijatel võimalik tasuta päriseks alla tirida kolm erinevat arvutimängu, mida paljud tõenäoliselt varem proovinud ei ole.

Esimene tasuta mäng on 2014. aastal ilmunud humoorikas mõistatusmäng “Deponia: The Complete Journey”. Selle mängu keskmes on koomiline armastuslugu prügiplaneedil elava Rufuse ja vaid luksuslikku elu tundva Goali vahel.

“Deponia” pakub enam kui 40 tunni jagu mõistatusi ning muheda huumoriga vürtsitatud süžeed, mis sobib nii noortele kui ka vanematele. Suurem osa uuemaid mänge võtavad ennast väga tõsiselt ning siiralt naljakaid videomänge luuakse üsna vähe. “Deponia” on erand, mis kinnitab reeglit.

Veel antakse tasuta ära 2D stiilis mäng “Ken Follet’s Pillars of the Earth”, mis põhineb Folleti mitmeid rekordeid murdnud ajaloolisel hittromaanil “Pillars of the Earth”. Loo keskmes on 12. sajandi Inglismaal elavat kolm tegelast, kelle saatuseid ühendab väikesesse külasse ehitatav hiiglaslik katedraal.

Tegu on loopõhise seiklusliku mõistatusmänguga, mis pakub midagi uut ka neile, kes on juba raamatut lugenud. Mängija valikutest lähtuvalt võivad sündmused areneda raamatu lehekülgedel kirjeldatust täiesti teises suunas.

Viimane tasuta mäng on kõigest ühe inimese arendatud seiklusmäng “The First Tree”, mis räägib kaks paralleelset interaktiivset lugu. Esimene keskendub oma kadunud perekonda otsivale eksinud rebasele, teine räägib isa ja poja ummikusse jooksnud suhetest karges Alaskas.

“The First Tree” sobib neile, kes otsivad midagi lühemat ja emotsionaalset. Mängu saab läbida pooleteise tunniga, mille jooksul kogetavad lood on tõsiselt emotsionaalsed ja jäävad meelde veel pikaks ajaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.