Mängud

Proovi “Civilization VI” uut Battle Royale mängulaadi juba praegu täiesti tasuta

Radioaktiivsel tühermaal on tuumapomm sinu parim sõber.Foto: kuvatõmmis

Battle Royale ja aeglane strateegiamäng ei tundu esmapilgul ideaalse kooslusena, aga võta näpust! “Civilization VI” on nüüd olemas Battle Royale mängulaad “Red Death” ja see tundub isegi päris huvitav.

“Red Death” on kuni 12 mängijale mõeldud Battle Royale mängulaad, millel on tavapärase “Civilizationi” mängupildiga üsna vähe pistmist. Tsivilisatsioonide arendamise asemel on mängija ülesanne kaitsta ühte kaardil olevat inimest vastaste ja radiatsiooni – lahinguvälja ümbritseb radioaktiivne pilv, mis aja möödudes kokku tõmbub.

“Red Deathis” on uueks saanud ka “Civilizationi” kaart. Lahinguväljal on olemas näiteks varemetes linnad ja mürgised veekogud. Ohtlikus kohas ellujäämiseks on võimalik valida erinevate tugevuste ja nõrkustega gruppide vahel – kehastuda saab muuseas kultuse liikmeteks, hulludeks teadlasteks ja piraatideks. Viimased saavad näiteks ohutult toksilisi veekogusid ületada.

Nagu muudes Battle Royale mängudes, võidab ka siin see, kellele viimasena virtuaalne hing sisse jääb. Viimasele ellujääjale tuleb järgi kosmoselaev ja viib ta tühermaaks muudetud Maalt minema. Vahendeid, mis ellu jääda aitavad, peab kaardilt ise koguma. Leida võib näiteks uusi üksusi, tanke, kuid ka tuumapomme.

“Red Death” on juba praegu tasuta saadaval kõigile, kes omavad “Civilization VI” baasmängu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.