Mängud

Reageeri kiiresti: Täna saad proovida Eestis loodavat tempokat tulistamismängu “Overstep”

"Overstep" on tempokas futuristlik tulistamismäng, kus võtavad mõõtu kaks 3-liikmelist robotite tiimi.Foto: "Overstepi" Facebooki konto kuvatõmmis

Täna toimub Eesti mängustuudio Gamecani arenduses oleva tulistamismängu “Overstep” suletud beeta. Kohtade arv on piiratud, kuid Diktorile on kinnitatud, et beetaga on veel võimalik liituda.

“Overstepi” beeta algab täna kell 18 ja kestab kuni kaks tundi. Beetaga liitumiseks on vaja liituda “Overstepi” Discordi serveriga, pärast mida saadetakse huvilistele isikliku sõnumiga edasised juhised Steami võtme saamiseks.

“Overstep” on Pärnus paikneva mängustuudio Gamecani arendatav netipõhine tulistamismäng, milles võtavad mõõtu kaks 3-liikmelist robotite meeskonda. Mängu kohta leiab rohkem infot kodulehelt ja Steamist.

Gamecani juht Marten Palu kirjeldab mängu kui “Tony Hawk’s Pro Skaterit”, kus rulad on välja vahetatud relvadega. “Relssidel libistamine, seintel jooksmine – sisuliselt akrobaatiliste trikkide sidumine relvaoskusega,” räägib Palu mängu sisu kohta.

Ajakiri “Digi” septembrikuu numbrist saab lugeda pikemat intervjuud Marten Paluga, kus selgitatakse üksikasjalikult, mida tähendab Eestis mänguarendajana töötamine.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.