Mängud

Rekamehed sõitsid Steamis “Cyberpunk 2077-st” ja teistest suurtest E3 mängudest üle

On küll glamuursete videomängude hooaeg, kuid rekad meeldivad inimestele kõige rohkem.Foto: Kotaku

Küll on avalikustatud glamuurseid mänge nagu “Cyberpunk 2077” ja “Doom Eternal”, kuid Steami enim müüdud mängude tipus laiutab “American Truck Simulatori” mängulisa.

Nii “American Truck Simulatori” kui ka “Euro Truck Simulatori” detailsed teed ja maastikud ning rahustav autosõit on just see, mida on vaja, et olla Steami enim müüdud mäng.

10-dollariline “American Truck Simulator: Washington” mängulisa koosneb tihedast teetööst, mida on ei vähe ega rohkem kui 3800 miili (meie arvutuste järgi 6 115 kilomeetrit) ja lisandub veel 16 uut linna.

Kõva konkurentsi pakuvad ka “Cyberpunk 2077” ja “Doom Eternali” eeltellimused kui ka kõik E3 konverentsiga seonduvad teosed, kuid rekameeste armee on kõigist üle.

“I CAN’T BREATHE WE ARE FIRST, WE ARE SELLING BETTER THAN CYBERPUNK AAAAAAAAAAAAAA,” kirjutas mängu arendaja Tomáš Duda Twitteris. Saame vast öelda, et mänguarendajad sellist asja küll ei osanud oodata ja nüüd tunnevad “natukene” rõõmu sellest.

Siit nüüd midagi kõrva taha jätta. Parim vastand glamuursetele mängudele, relvadele, plahvatustele, mitme miljardilistele projektidele on rekad. Suured, lahedad rekad, avatud teed ja silmapaitavad maastikud.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.