Mängud

Säästa suurelt: Humble Bundle’i talvemüük lööb mängude hinnad alla

Värskeima "Tomb Raideri" mängu saab talvemüügilt kätte poole odavamalt. Foto: kuvatõmmis

Humble Bundle’i veebipoes algas kuni 24. jaanuarini kestev suur talvemüük. Hea hinnaga saab kätte nii uuemaid kui ka vanemaid mänge ning üks teos on saadaval täiesti tasuta.

Talvemüügi kõige parem diil on kindlasti esimese isiku vaates platvormikas “A Story About My Uncle”. Mängu saab alla tirida täiesti tasuta.

Aga veel on “Sid Meier’s Civilization VI Deluxe Edition” alla hinnatud 70% ja mängu saab kätte 23,99 euro eest. 70% on maha kooritud ka “Dark Souls III Deluxe Editioni” hinnast, mis maksab 25,49 eurot.

Eelmisel aastal ilmunud keskajasimulaator “Kingdom Come: Deliverance” on alla hinnatud 50% ja maksab hetkel 24,99 eurot. Uusim Lara Crofti seiklus “Shadow of the Tomb Raider” on samuti tavahinnast 50% odavam ja maksab 29,99 eurot.

The Game Awardsil eelmise aasta parimaks rollimänguks valitud “Monster Hunter World” on alla hinnatud 34%, mängu eest peab välja käima 39,59 eurot. Hea hinnaga saab kätte ka “The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Editioni”, mis on alla hinnatud 60% ja maksab 19,99 eurot.

Tutvu Humble Bundle’i talvemüügi pakkumistega siin!

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.