Mängud

Steami jõudis Eesti suurima mängustuudio uusim teos, mis on hetkel ka alla hinnatud

Steami jõudis veel üks Eesti videomäng.Foto: Creative Mobile

Alates 6. novembrist on Steami Early Access programmis saadaval Eesti suurima mängustuudio Creative Mobile’i uusim teos “Into the Radius”. Hetkel on mäng ka 30% alla hinnatud.

“Into the Radius” on virtuaalreaalsusmäng, mille tegevus toimub 15 aastat pärast seda, kui väikeses Venemaa kaevanduslinnas tõstab pead seletamatu fenomen. Mängijad peavad ohtlikus ja kummalises maailmas missioone läbima, asju koguma ja surmavaid anomaaliaid vältima.

Kuna tegu on Early Access mänguga siis arendus veel käib ja täisversiooni ei ole veel võimalik mängida. Hetkel on mängus olemas mitme tunni jagu sisu – avastada saab suurt kaarti ning läbida on võimalik pea- ja kõrvalmissioone, mis annavad infot “Into the Radiuse” narratiivi ja maailma kohta. Saab ka osta, müüa ja vahetada relvi ning muud kasulikku kraami.

“Into the Radius” viib mängijad salapärasele tühermaale täis erinevaid ohtusid.Foto: Creative Mobile

“Into the Radiuse” lõplik versioon peaks ilmuma järgmise aasta esimeses kvartalis. Creative Mobile lubab umbes 15 tunni pikkust loopõhist seiklust, mis leiab aset mitmel suurel kaardil. Aja jooksul lisatakse mängu uusi relvi, esemeid, koletisi ja salapäraseid anomaaliaid, millega mängijad peavad silmitsi seisma.

Mängu aluseks on 1977. aastal ilmunud ulmeromaan “Väljasõit rohelusse”, mis oli inspiratsiooniks ka ka Andrei Tarkovski kultusfilmile “Stalker”. See film on osaliselt ka Eestis filmitud, Tallinnas oli üheks võttepaigaks näiteks Rotermanni kvartal.

“Into the Radius” on ühilduv HTC Vive’i, Oculus Rifti, Valve Indexi & Windows Mixed Reality VR komplektidega. Mängu kohta leiad rohkem infot Steamist, kus see on hetkel saadaval 27,99 euro asemel 19,59 euroga.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.