Mängud

Steami suvine soodusmüük lööb tuhandete mängude hinnad väga võimsalt alla

Lehvitage oma säästudele aidaa - Steami suvine soodusmüük on alanud.Foto: PC Gamer

Rubriiki toetab

Steami e-poes on alanud suur suvine mängude soodusmüük, mille raames pakutakse suure allahindlusega mitmeid uuemaid ja vanemaid mänge.

Alustame värskemast kraamist. Kõigest paari kuu eest ilmunud “Doom Eternal” on praegu poole odavam ja maksab 30 eurot. Samuti hiljuti ilmunud “Resident Evil 3” uusversioon on hinnast kaotanud 34% ja maksab 39,59 eurot. Veel odavamalt saab kätte veidi vanema, kuid suurepärase “Resident Evil 2” uusversiooni, mis on poole odavam ja maksab 20 eurot. Poole odavamalt saab kätte ka “Borderlands 3”, mis maksab 30 eurot.

“Doom Eternali” hind on kahanenud poole madalamaks.Foto: id Software

Eelmise aasta üks parimaid mänge “Star Wars Jedi: Fallen Order” on 50% odavam ja maksab 30 eurot. Mullu paljude poolt aasta parimaks mänguks valitud “Sekiro: Shadows Die Twice” on hinnast kaotanud 35% ja maksab 39 eurot. “Red Dead Redemption 2” on 20% odavam, selle saab kätte 48 euroga.

Eriti võimsa soodusega saab praegu aga kätte strateegiamängu “Civilization VI” kõiki lisasid sisaldava “Platinum Editioni”. Kui tavaliselt maksad selle kogumiku eest 168 eurot, siis hetkel saad selle kätte 47 euro eest. Veel on uhkelt kukkunud ka “NBA 2K20” hind, mille saab tavapärase 50 euro asemel praegu kätte 7,49 euroga.

“Civiluzation VI” eriversioonilt säästad üle 100 euro..Foto: kuvatõmmis

“Metro Exoduse” kõikide kellade ja viledega “Gold Edition” maksab hetkel 65 euro asemel 26 eurot. “Assassin’s Creed Odyssey” saad 60 euro asemel kätte 19,79 euroga. “Hitman 2” eriversioon “Gold Edition” maksab 90 euro asemel 27 eurot. “Far Cry 5” antakse 60 euro asemel ära 15 euroga. VR mäng “Half-Life: Alyx” on 25% odavam ja maksab 37,49 eurot ning eestlaste “Disco Elysiumi” saad kätte samuti 25% soodusega hinnaga 30 eurot.

Steami suvisel soodukal on veel sõna otses mõttes tuhandeid pakkumisi, viska neile ise pilk peal siin. Koos soodusmüügiga on nüüd Steamis ka uus punktisüsteem, mille raames saab kulutatud raha pealt teenida punkte, mida on võimalik kulutada erineva kraami soetamiseks. Loe selle kohta juurde siit.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.