Mängud

Tänasest saab tasuta proovida viimaste aastate kõige suurejoonelisemalt põrunud mängu

Nädalavahetusel saad ise proovida, kas tegu on tõepoolest nii halva mänguga nagu räägitakse.Foto: Bethesda Softworks

Täna õhtul Eesti aja järgi kell 19 algab 2018. aastal ilmunud ja kriitikute ning mängijate poolt kiiresti mutta tambitud “Fallout 76” tasuta prooviperiood.

“Fallout 76” on võimalik arvutil ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidel tasuta mängida alates tänasest kuni 18. maini.

Kuulsusrikka ajalooga rollimängustuudio Bethesda loodud “Fallout 76” teekond on olnud pehmelt öeldes konarlik. Juba enne mängu ilmumist ei meeldinud fännidele, et harjumuspärase rollika asemel on “Fallout 76” näol tegu netipõhise mänguga. Tundub, et skepsis oli põhjendatud, sest ilmudes sai mäng pragada mitmete tehniliste viperuste eest, ette heideti ka kaasahaarava sisu puudumist.

Foto: Bethesda Softworks

Aja jooksul on “Fallout 76” saanud hulgaliselt uuendusi, millest osad on õnnestunud ja teised… mitte eriti. Olenemata pea konstantsetest probleemidest on “Fallout 76” mängijaskond siiski pidevalt kasvanud ja tasuta prooviperiood toob tõenäoliselt juurde veel hulgaliselt mängijad, kelles vähemalt osad ka pikemalt püsima jäävad.

Aprillis sai “Fallout 76” seni suurima uuenduse pealkirjaga “Wastelanders”, mis lisab mängu suurel hulgal uut sisu ning mugandab ja parandab juba olemasolevat. Olulise uuendusena tulid “Wastelandersiga” kaasa arvuti kontrollitud tegelased, kes olid varem mängust täiesti puudunud, mistõttu näis “Fallout 76” maailm alaliselt tühjana.

Seda, kas “Fallout 76” on nüüd lõpuks mängijate aega väärt, saavad kõik huvilised järgmise nelja päeva jooksul ise proovida.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.