Mängud

Tasuta “Call of Duty: Modern Warfare’i” Battle Royale mahutab 150 mängijat, baasmängu vaja ei ole

"Warzone" jõuab tõenaäoliselt mängijateni juba üsna pea.Foto: Infinity Ward

Rubriiki toetab

“Call of Duty: Modern Warfare’i” veel avalikustamata Battle Royale mängulaadi kohta lekkis praeguseks eemaldatud YouTube’i videotest hulgaliselt huvitavaid detaile.

Esiteks kõige olulisem: “Modern Warfare’i” Battle Royale mängulaad kannab nime “Warzone”, seda saab mängida tasuta ning mängimiseks ei lähe vaja “Call of Duty: Modern Warfare” baasmängu. “Warzone’i” saab ka mängida kõikidel platvormidel ristvõrgus.

Korraga saab ühes lahingus kaasa teha 150 mängijat, kuid juutuuber Chaos väitis praeguseks eemaldatud videos, et arendajad on rääkinud selle arvu suurendamisest ning ei ole välistatud, et tulevikus saavad korraga lahingusse minna tervelt 200 mängijat.

“Warzone’i” kaart on hiiglaslik segu varasemate “Call of Duty” mängude populaarsematest lahinguväljadest. Kaardil on võimalik ringi liikuda erinevate sõidukitega.

Mängu alustatakse väidetavalt püstoliga ning lisaks varustuse üleskorjamisele saab seda ka erinevatest kioskitest osta. Raha eest saab mängu tagasi tuua ka langenud tiimikaaslasi, kuid mängu tagasi tulemine on lahendatud huvitaval moel – surma saanud mängijad peavad lahinguväljale naasmise eest üksteisega duelle pidama.

See toimub eraldi kohas nimega Gulag, kus teised järjekorras olevad mängijad saavad kahevõitlusi pealt vaadata. Võitjal lubatakse mängu naasta, kaotajal tõenäoliselt mitte.

Kui tuntud juutuuberid on juba “Warzone’i” videod juutuubi üles laadinud, siis see avalikustatakse tõenäoliselt üsna varsti. Hetkel on videod küll eemaldatud, kuid arvatavasti saan neid juba üsna pea uuesti näha.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.