Mängud

Tegutse kiirelt: veel täna saad odavalt mitmeid kõrgelt hinnatud arvutimänge

Ott Tänaku simulaatori saad veel täna 40 euro asemel 12 euroga.Foto: BigBen Interactive

Rubriiki toetab

Steami suur suvine soodusmüük lõppeb 8. juuli õhtul, mis tähendab, et kui soovid suure allahindlusega kätte saada tuntud ja kõrgelt hinnatud mänge, siis pead kiirelt tegutsema.

Näiteks on võimsalt alla hinnatud rallimäng “WRC 8” ehk Ott Tänaku simulaator, kus rajale minna Eesti parima rallisõitjaga aastal, mil ta maailmameistriks tõusis. Selle mängu saad praegu 40 euro asemel kätte 12 euroga.

Odavalt antakse ära ka vormelisimulaatorid. Seeria uusim osa “F1 2020” maksab 60 euro asemel 14 eurot. Kui lepid natukene vanema mänguga, siis “F1 2019” saad kätte kõigest 7,49 euroga.

Off-road rallimängude austajate rõõmuks on korralikult kukkunud ka “Dirt” seeria mängude hinnad. Eelmise aasta lõpus ilmunud uue “Dirt 5” eest maksad praegu 60 euro asemel 22 eurot. Eriti odavalt saad kätte 2017. aasta “Dirt 4”, mille eest pead välja käima ainult 3,47 eurot.

Kihutamismängude huvilistele võib veel huvi pakkuda “Need for Speedi” seeria, mille uusima osa “Heat” eriversiooni eest maksad praegu 70 euro asemel 15 eurot. Hea pakkumine on ka “Need for Speed Bundle”, mille saad 100 euro asemel kätte 22 euroga. See kogumik sisaldab “Need for Speed Heat Deluxe Editionit” ja hiljuti ilmunud “Need for Speed Most Wantedi” kaasajastatud versiooni.

Häid pakkumisi leidub veel mitmeid. Kõrgelt hinnatud tulistamismängu “Borderlands 3” saad 60 euro asemel 20 euroga. Kõmmutamismäng “Battlefield V” saab sinu omaks 15 euro eest. Strateegiamängude seeria “Arma” mitmete lisadega eriversiooni saad kätte vaid 8 euroga.

Tänavune Steami suur suvine soodusmüük lõppeb 8. juuli õhtul kell 20.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.