Mängud

Treiler: avalikustati uus “Call of Duty”, kus saab luua enda tegelase ja lool on mitu lõppu

Järgmine "Call of Duty" ilmub 13. novembril.Foto: Activision

Pärast mitmeid lekkeid on nüüd lõpuks kindel, et järgmine “Call of Duty” mäng on “Call of Duty: Black Ops Cold War”. Tundub aga, et see saab olema seeria eelmistest osadest oluliselt erinev.

Erinevalt varasematest seeria mängudest on “Black Ops Cold Waris” võimalik luua oma tegelane. Võimalik on valida peategelase sugu, nahatooni ning paika panna tema psühholoogiline profiil.

Kui su peategelane on näiteks paranoiline, siis see kandub mängupilti üle kiiremas sihtimises. Teised psühholoogilised profiilid annavad veel mitmesuguseid lisasid, näiteks kiirem või pikemaajalisem spurtimine.

Uus “Call of Duty” tundub varasematest mängudest avatum. Missioone on võimalik läbida mitmel erineval viisil, mis viib erinevate lahendusteni. See tähendab, et “Black Ops Cold Wari” lugu ei lõppe kõigi jaoks ühtemoodi. Teatud kohtades on mängus ka dialoogivalikud, mis samuti lugu mõjutavad.

Mängu tegevus toimub külma sõja ajal 1981. aastal. Külastatakse erinevaid kohti nagu Moskva, Türgi, Vietnam ja Ida-Berliin. Loo keskmes on Nõukogude Liidu agent koodnimega Perseus, kes üritab globaalseid jõustruktuure õõnestada ja ajaloo kulgu muuta.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” ilmub 13. novembril arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i peale, hiljem ka uue generatsiooni konsoolidele. Praeguse ja järgmise põlvkonna konsoolide omanikud hakkavad saama koos ristvõrgus mängida.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.