Mängud

Treiler: selline on Ubisofti uhiuus Battle Royale mäng “Hyper Scape”

Ubisoft üllatab uue Battle Royale mänguga.Foto: Ubisoft

Rubriiki toetab

Mängustuudio Ubisoft avalikustas uue futuristliku ilmega Battle Royale mängu “Hyper Scape”.

Sarnaselt mitmete teiste Battle Royale mängudega toetab ka “Hyper Scape” korraga 100 mängijat. Mängu tegevus toimub aastal 2054 linnas nimega Neo-Arcadia.

“Hyper Scape’i” teeb omapäraseks suur rõhuasetus Twitchile. Mängijatel on võimalik otseselt mõjutada jälgitava striimija mängu kulgu. Näiteks on vaatajatel võimalik striimijale saata erinevaid kasulikke meeneid ja lisaelusid, kiirendada mängu kulgu ja palju muud.

Lisaks nii tuli- kui ka külmrelvadele leiavad mängijad kaardilt ka erinevaid häkke. Tegu on kas ründamiseks või kaitsmiseks mõeldud võimetega, mis võimaldavad teha erinevaid asju – näiteks saab muutuda nähtamatuks, panna maha miine või tekitada enda valitud kohta suure kaitsva barjääri.

Mängu muudab mitmekesisemaks asjaolu, et häkke saab ka võimsamaks muuta. Läbi Fusion mängumehaanika kasutamise on võimalik toota olemasolevate häkkide tugevamaid versioone, mis tagavad võimsama efekti.

Hetkel toimub arvutil “Hyper Scape’i” tehniline test, kuid Eesti paraku sellesse kaasatud regioonide hulka ei kuulu. Siiski, kui soovid mängu kohta rohkem teada, siis Twitchis mängivad seda hetkel mitmed striimijad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.