Mängud

Uus “Far Cry” mäng kuulutatakse välja juba homme: mida me sellest teame?

Kas "Far Cry" teeb "Fallouti?Foto: kuvatõmmis

Ubisoft tuli lagedale lühikese “Far Cry” tiiservideoga, mis annab aimu, et Eesti aja järgi tuleval ööl toimuval The Game Awards videomänguauhindade jagamisel kuulutatakse välja seeria järgmine osa.

Videos näeme, kuidas idüllilise vaate taustale ilmub äkitselt tuumaseen ja peagi pühib lööklaine kõik oma teelt.

Puusse kinni jäänud saetera taamal näidatakse aastaaegade möödumist, mis annab alust arvata, et plahvatusest möödub omajagu aega, enne kui üksik ellujääja tera leiab ja selle omapärasesse laskeriista sisestab.

Tõele au andes ei pruugi video õrritada järgmist eraldiseisvat “Far Cry” mängu, vaid allalaetavat lisa märtsis ilmunud seeria uusimale teosele “Far Cry 5”. Selle mängu tegevus toimus USA osariigis Montanas asuvas fiktsionaalses maakonnas nimega Hope County, kus peategelane võitles maniakaalse usukultuse vastu.

Tiiseris nähtav maastik sarnaneb selgelt “Far Cry 5” visuaalile ja selle mängu lõppu arvestades ei ole ka videos nähtavad sündmused üllatuslikud.

Kui tegu ei ole “Far Cry 5” allalaetava lisaga, võib video õrritada järgmist seeria mängu, mis on viienda osaga tihedamalt seotud. Ubisoft on sellist strateegiat ka varem kasutanud – pärast “Far Cry 4” ilmumist lasi stuudio välja mängu “Far Cry Primal”, mis kasutas neljanda osa visuaalselt uuendatud kaarti ja paljusid selle mängu jaoks loodud vahendeid.

Üks on igatahes kindel – saabuval ööl kuuleme postapokalüptilisest “Far Cry’st”. Homme teame täpsemalt, millised mängud valitakse aasta parimateks ning mida uut ja huvitavat gaalal välja kuulutatakse.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses