Mängud

Vaata videot: kui palju inimesi mängis 4 aasta jooksul iga päev Steami populaarsemaid mänge?

"PUBG" sööstis 2017. aasta kevadel Steami edetabelite tippu. Foto: PUBG Corp

YouTube’i kanal The Rankings on kokku pannud huvitava video, mis näitab kui palju inimesi mängis perioodil 2015-2018 iga päev Steami 15 kõige populaarsemat mängu.

Videos on 15 populaarseima teose igapäevane mängijate arvu muutumine nelja aasta jooksul tehtud kaasahaaravaks ja lihtsasti jälgitavaks. Kui nimekirja alumises pooles toimub pidevalt muudatusi, siis ladvik püsib vaadeldava perioodi vältel muutumatuna kuni 2017. aasta aprillini

2015. aasta algusest kuni 2017. aasta kevadeni püsivad nimekirja kahel esimesel kohal kindlalt “Dota 2” ja “CS:GO”. “Counter-Strike’i” numbrid ronivad kohati “Dotale” üsna lähedale, kuid ei suuda siiski neid seljatada.

Seni kehtinud korra lööb aga 2017. aasta aprillis segamini “PUBGi” lausa meteooriline tõus eikuskilt Steami vaieldamatuks valitsejaks. See mäng hoiab Steami mängituima teose positsiooni veel ka vaadelvada perioodi lõpus, 2018. aasta 31. detsembril.

Kuid ka esikolmikust allpool võib märgata omajagu huvitavat. Näiteks 2016. aasta suvel hüppab korraks kolmandale kohale “No Man’s Sky”, mis paar päeva hiljem juba tabelist sootuks välja kukub.

Huvitav on täheldadaka “Football Manageri” seeria püsivust. Üks selle seeria mäng on peaaegu alati nimekirjas olemas. Igal sügisel kukub eelneva aasta mäng nimistust välja ja selle koha võtab üle uusim “Football Manager”.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.