Varsti saab GTA: San Andreast kogeda virtuaalreaalsuses

Mark Zuckerberg Facebook Connect 2021 ürituselFoto: Youtube

Facebooki tegevdirektor Mark Zuckerberg andis teada, et organisatsioon töötab praegu virtuaalreaalsust toetava Grand Theft Auto: San Andrease versiooni kallal.

Portaali Techraptor sõnul oli teadaanne GTA: San Andreas Quest 2-st üks suurimaid üllatusi Facebook Connect 2021 pressiüritusel.

“Ma saan elevusega teatada, et Rockstar Gamesi klassik, GTA San Andreas, on arenduses virtuaalreaalsuse prillidele Oculus Quest 2,” ütles Zuckerberg üritusel.

Ta lisas, et tema arvates on tegu on ühe parima mänguga läbi aegade ning uuendus annab fännidele täiesti uue võimaluse klassikalist mängu kogeda. Peale avalikustamist selgus Oculuse blogipostitusest, et projekt on olnud töös juba mitmeid aastaid.

Klassikaliste GTA mängude fännidele on olnud viimane kuu tõenäoliselt meeliülendav. Septembri lõpus kuulsime Lõuna-Koreast kõlakaid, et tulemas on remasterdatud GTA 3, Vice City ja San Andreas. Nädal aega hiljem kuulutas Rockstar Games mängud ametlikult välja ning nüüd lisandub ka virtuaalreaalsust toetav San Andreas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.