Mängud

Video: kuulutati välja automäng “Project Cars 3” ja see ilmub juba varsti

"Project Cars 3" tuli nagu välk selgest taevast.Foto: Slughtly Mad Studios

Eile ei teadnud veel keegi, et “Project Cars 3” isegi eksisteerib. Täna on mäng saanud esimese treileri ja on kinnitatud, et see ilmub juba suvel.

Nagu ühele järjele kohane, tuleb “Project Cars 3” mitmete uuendustega. Üksikmängulaad on nullist uuesti üles ehitatud, et anda mängijale rohkem kontrolli. Näiteks kui mängija ei soovi teatud võidusõitudel osaleda, siis on võimalik kulutada mängusisest valuutat, et need vahele jätta. Seda valuutat saab teenida mängides – mikromakseid “Project Cars 3-s” ei ole.

Uus “Project Cars” pakub ka varasemast kordades rohkem võimalusi autode tuunimiseks. Kui eelmistes mängudes sai masinate võimekust küll mõneti parandada, kuid “Project Cars 3” saab välja vahetada mootoreid, summuteid, vedrustust ja kõike muud. See tähendab, et soovi korral on võimalik enda lemmikautot kasutada mängu algusest lõpuni seda pidevalt arendades ja võimsamaks ehitades.

Uuendusi on ka mitmikmängus. Erinevalt varasematest mängudest saab “Project Cars 3” Quick Play funktsiooni, mis lubab mängijal kiiresti liituda võidusõiduga, kus on vastasteks talle sarnaste oskustasemetega mängijad. Uhiuus mitmikmängulaad on Rivals, kus saab igal nädalal toimuvatel üritustel teistega võistelda ja heade soorituste eest mängus uut sisu lahti lukustada.

“Project Cars 3” peaks ilmuma arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidele juba suvel. Kindlat ilmumiskuupäeva veel avalikustatud ei ole.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.