Mängud

Video: legendaarne Crash Bandicoot naaseb uues mängus veel sellel aastal

Crash on tagasi!Foto: Toys for Bob

1990ndate lõpus mängumaailma tormijooksuga vallutanud Crash Bandicoot saab sel aastal üle pika aja uue originaalmängu. Oktoobris jõuab mängijateni “Crash Bandicoot 4: It’s About Time”.

Tundub, et uus “Crash” on eeskujuks võtnud seeria varaseimad mängud – tegu on stiilipuhta platvormimänguga, kus mööda lineaarseid tasandeid lippav Crash peab erinevaid takistusi vältides koguma vajalikku kraami ning elu ja tervisega finišijoone ületama.

Kõik siiski enam vanaviisi ei ole. Graafiliselt näeb “It’s About Time” välja varasematest osadest mõneti teistsugune. Mängijale antakse ka võimed enda ümbrust manipuleerida – erinevaid maske kasutades saab Crash näiteks gravitatsiooni pahupidi pöörata või aja aeglasemalt liikuma panna. Võimeid on veel, kuid kõike ei ole veel avalikustatud.

Viimastel aastatel on küll ilmunud mitmeid “Crashi” mänge, kuid need ei ole olnud uued originaalteosed, vaid varasemate mängude uusversioonid. Näiteks eelmisel aastal ilmus “Crash Team Racing Nitro-Fueled”, mis põhineb 2003. ja 2005. aasta “Crashi” kardimängudel. 2017. aastal nägi ilmavalgust “N. Sane Trilogy”, mis sisaldas esimese kolme “Crashi” mängu uusversioone.

“Crash Bandicoot 4: It’s About Time” on seega esimene uhiuus “Crashi” mäng väga pika aja jooksul – viimati ilmus originaalne “Crash” 2010. aastal, mil müügile jõudis kardimäng “Nitro Kart 2”. “It’s About Time” peaks 2. oktoobril ilmuma PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidele.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.