Mängud

VIDEO: Milline on selle aasta parim automäng?

Sel sügisel tulid järjest välja kolm väga oodatud automängu Gran Turismo Sport, Forza Motorsport 7 ja Project Cars 2. Videomängusaade Puhata ja mängida, kus külaliseksperdiks oli Geeniuse autoportaali kaasautor Sulev Ladva, selgitasid välja, milline neist on kõige parem mäng just praegu.

Need kolm äsja välja tulnud automängu on kõik võidusõidusimulaatorid ja need on samapalju sarnased, kui need on ka erinevad. Alustades juba sellest, et Gran Turismo Sporti saad mängida üksnes Sony PlayStation 4 peal, Forza Motorsporti aga ainult Xbox One’i ja arvuti peal. Project Cars 2 on seevastu saadaval nii PlayStation 4-le, Xbox One’ile kui ka arvutile.

Ka ülesehituselt on need erinevad, Gran Turismo Sport rõhub eelkõige võidusõidule teiste päris mängijatega üle interneti ja autosid on seal 160 ringis ning radasid paarkümmend.

Forza Motorsport 7 on lõbus mängida ka üksinda, autosid on seal üle 700 ning ka radu on rohkem. Project Cars 2 seevastu kasutab sarnaselt Gran Turismole eelkõige võidusõiduautosid, mida on alla 200, aga erinevaid radasid on üle 60.

Sulev Ladva sõnul annaks tema esikoha hetkel Forza Motorsport 7-le, mis on kõige lõbusam. Kui aga tahta kõige suuremat väljakutset ja proovida oma virtuaalseid sõiduoskusi maksimumini timmida, siis selleks oleks kõige parem valik Project Cars 2.

Lisaks võeti videos ette ka sama rada ja sama auto (Alfa Romeo 4C) Gran Turismo Sportis ja Forza Motorsportis, et nende juhitavuse ja graafika erinevused oleksid paremini arusaadavad.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.