Mängud

Video: õudusmängu “Observer: System Redux” treiler näitab, mida suudavad PlayStation 5 ja Xbox Series X

Järgmise generatsiooni näoga härrasmees.Foto: Bloober Team

Aasta lõpus ilmub järgmise põlvkonna konsoolidele õudusmäng “Observer: System Redux”, mille uuest treilerist selgub, milline hakkab mäng välja nägema PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peal.

Graafiliselt on uuendused koheselt märgatavad, eriti valguslahenduste osas. Mängu virtuaalsed keskkonnad on detailsed ja valgus peegeldub erinevalt pindadelt realistlikult. Järgmise põlvkonna konsoolide suur müügiartikkel on kiirtejälitus ehk ray tracing, seega realistlikuma valgusega mängumaailmad peaksid saama tulevikus tavapäraseks.

Treileris nähtav mängupilt on väidetavalt üles võetud PlayStation 5 peal 4K kvaliteedis ja 60 kaadrit sekundis. Lisaks järgmise põlvkonna graafikale lubatakse klipis ka edasiarendatud mängumehaanikaid, kuid ei täpsustata, mida sellega silmas peetakse.

“Observer: System Redux” ei ole uhiuus mäng, vaid 2017. aastal ilmunud kõrgelt hinnatud õuduka “Observer” uus versioon järgmise põlvkonna konsoolidele.

Tegu on küberpungiliku detektiivimänguga, mille keskmes on uurija, kes suudab kahtlusaluste peadesse sisse häkkida ja futuristliku tehnika abil kuriteopaiku uurida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.