Video: selline näeb välja “Skyrimi” ja “Fallouti” loojate järgmine suur rollimäng “Starfield”

"Starfield" peaks ilmuma järgmise aasta alguses.Foto: Microsoft

Äsja avalikustati esimene mänguvideo rollimängust “Starfield”, mille arendajaks on “Fallouti” ja “The Elder Scrollsi” kodustuudio Bethesda Softworks.

Esimeses “Starfieldi” mänguvideos näeme märulit, baaside ja kosmoselaevade disainimist ning lahinguid avakosmoses. Üürikese ülevaate saame ka oma tegelase loomise protsessist.

Esmapilgul on “Starfieldil” nii mõndagi ühist kosmosemänguga “No Man’s Sky”. Sarnane on näiteks keskkonnas leiduva floora ja fauna skänneerimine ning ressursside kaevandamine, samuti ka asulate ehitamine. Võrreldes “No Man’s Sky” ja varasemate Bethesda mängudega näeb “Starfield” aga graafiliselt oluliselt parem välja.

Bethesda juhi Todd Howardi sõnul pakub “Starfield” mängijatele avastamiseks enam kui 1000 planeeti erinevates päikesesüsteemides. Planeetidel ei ole ära eraldatud kindlapiirilist mänguala, vaid maanduda saab kõikjal ja kõik taevakehad on mängijatele valla täies ulatuses. Planeedid näevad välja visuaalselt omapärased ning neilt on võimalik leida erinevaid ressursse mitmesuguste relvade, uuenduste ja baasielementide loomiseks.

2018. aastal avalikustatud “Starfield” pidi algselt ilmuma käesoleva aasta lõpus, kuid lükati mõne aja eest edasi 2023. aasta algusesse. Mängu täpset ilmumiskuupäeva ei ole veel avalikustatud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.