Mängud

Video: selline nägi välja “Tasujate” mäng, mis kunagi mängijateni ei jõua

Kehastuda sai erinevateks "Tasujate" tiimi kangelasteks.Foto: kuvatõmmis

2012. aastal jõudis kinodesse kõige esimene “Tasujate” film. Koos sellega pidi ilmuma ka “Tasujate” videomäng, mis paraku kunagi ilmavalgust ei näinud.

Nüüd on aga poolikuks jäänud “Tasujate” mängus YouTube’i jõudnud 10-minutiline mänguvideo, mis näitab, millest me kaheksa aasta eest ilma jäime.

Tegu oli esimese isiku vaates mänguga, kus oli võimalik kehastuda erinevateks “Tasujate” tiimist tuntud tegelasteks. Video alguses lendab mängija ringi Raudmehena.

Ei tasu eeldada, et video kujutab lõplikku mängu. “Tasujate” videomängu projekt jäi poolikuks ja mäng ei tehtud kunagi valmis. Kui peategelaste mudelid on veel enam-vähem, siis kõik muu nende ümber on veel selgelt algeline.

Siiski, hoolimata sellest, et mäng on videos veel varases arengustaadiumis, on teosesse juba lisatud erinevate DLC-de ja tegelaste visuaalsete uuenduste reklaamid. Kuidagi peab ju raha teenima.

Poolikuks jäänud “Tasujate” mängu arendaja oli THQ, kes sattus aga majandusraskustesse. Pärast THQ pankrotti läks “Tasujate” litsents Ubisoftile, kes lasi välja mängu “Marvel Avengers: Battle for Earth”.

Uut “Tasujate” mängu saame tegelikult proovida veel sel aastal. 4. septembril ilmub arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidele “Marvel’s Avengers”. Loodetavasti näeb see mäng ülalolevast videost parem välja.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.