Mängud

Video: Uuendatud graafikaga “World of Warcraft” näeb välja täiesti võrratu

Silm puhkab.Foto: kuvatõmmis

Juutuuber ja programmeerija Daniel L on juba aastaid taasloonud “World of Warcraftist” pärit keskkondi modernses mängumootoris Unreal Engine 4, et anda neile kaunim väljanägemine. Nüüd avaldas Daniel üle pika aja uue video, milles näitab oma raske töö tulemusi.

Klippi vaadates on raske uskuda, et tegu on selle sama 2004. aastal ilmunud “World of Warcraftiga”. Kõik keskkonnad on detailsed ja kaunid ning tekitavad küsimuse, kuidas oleks päriselt “WoWi” sellise graafikaga mängida.

Daniel L on “World of Warcrafti” kaunimaks muutmise kallal töötanud aastaid. Ta mainis 2016. aastal, et võib potentsiaalselt enda loomingu ka teistele mängitavaks muuta juhul, kui VR tehnoloogia kindlamalt kanda kinnitab. Praegu veel Danieli loomingu sees ringi jalutada ei saa.

Ja võib-olla on nii isegi parem. Blizzardi foorumis mainis kasutaja nimega Crepe, et “World of Warcrafti” nii totaalne graafiline uuendamine tähendaks seda, et väga suur osa mängijatest ei saaks seda enam mängida, kuna nende arvutid ei saaks uute nõuetega hakkama.

Mis seal siis ikka. Vähemalt saame videot vaadata ja mõelda, mis kõik võiks olla.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.