Mängud

Vihane “CS:GO” mängija näitas võistlusel vastast abistanud pealtvaatajale keskmist sõrme

Reedesel "CS:GO" mängul läksid emotsioonid keema. Foto: Twitch.tv/Starladder_CS_en

“CS:GO” profitiimi Renegades mängija Sean “Gratisfaction” Kaiwai vihastas vastasmeeskonna mängijat abistanud publiku liikme peale niivõrd, et saatis tema suunas teele ebasportlasliku žesti.

Möödunud reedel leidis aset StarSeries i-League’i kohtumine Renegadesi ja Ninjas in Pyjamase (NiP) vahel. Ühel hetkel oli mõlemast tiimist elus vaid üks mängija: Sean “Gratisfaction” Kaiwai meeskonnast Renegades ja Patrik “f0rest” Lindberg NiPist.

Sel hetkel hakkas üks publikus viibiv pealtvaataja f0restile hõikama, kus ta vastane asub ja mida ta teeb. Segavat fänni pani tähele ka Renegadesi mänedžer, kes teavitas toimuvast korraldusmeeskonna esindajat.

Hoolimata pealtvaataja segamisest õnnestus Gratisfactionil lõpuks f0rest alistada, kuid juhtunuga ta ilmselgelt rahul ei olnud. Matši lõpus tervitas ta publikut vihase keskmise sõrmega.

Mäng lõppes Renegadesi 2-0 võiduga. Esimesena matš mängiti kaardil “Mirage” ja see lõppes skooriga 16-11. Teine matš toimus kaardil “Dust II” ja seal seal jäi lõppseisuks 16-5.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.