Mängud

Võrdlus: “Marvel’s Spider-Mani” PlayStation 5 versioon on PlayStation 4 mängust oluliselt kaunim

Vasakul on PlayStation 4 mäng, paremal on PlayStation 5 Ämblikmees.Foto: kuvatõmmis

2018. aastal PlayStation 4 peale ilmunud “Marvel’s Spider-Man” on üks esimesi mänge, mis uuendatud graafikaga PlayStation 5 peale jõuab. Uues videos näidatakse, millisel määral selle mängu kaks versiooni üksteisest erinevad.

“Spider-Man” on PlayStation 5 peal oluliselt detailsem. Uuendatud on tekstuure ja tegelaste mudeleid, mängu on lisatud kiirtejälitus ning veepinna ja aknaklaaside peegeldused on muutunud märgatavalt realistlikumaks.

Lisaks mitmetele graafilistele uuendustele lõikab “Spider-Man” kasu ka PlayStation 5 ülikiirest SSD kettast. See tähendab, et mäng laeb kiiremini, kaugemal asuvad objektid on detailsemad ning korraga saab ekraanil olla varasemast rohkem liikuvaid detaile.

“Spider-Man” saab PlayStation 5 peal veel ühe ja üsna üllatava uuenduse, millel on uue põlvkonna tehnoloogiaga üsna vähe pistmist. Nimelt on PlayStation 4 versioonist tuttavaks saanud Peter Parkeri nägu välja vahetatud uue näolapi vastu. On keeruline täpselt öelda, miks selline muutus on toimunud, kuid ehk peitub vihje selles, et uus Peter Parker meenutab omajagu kinolinade Ämblikmeest Tom Hollandit.

Paremal on PlayStation 4 pealt tuttav Peter Parker, vasakul on vaese mehe Tom Holland. Foto: kuvatõmmised

“Marvel’s Spider-Man Remastered” ilmub PlayStation 5 peale 19. novembril, samal päeval, mil jõuab müügile Sony uus mängukonsool.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.