Mängud

Võta tasuta päriseks suurepärase looga arvutimäng “Tell Me Why”

Heade lugude ja tugevate tegelaste austajatele on "Tell Me Why" rangelt soovituslik.Foto: Dontnod Entertainment

Rubriiki toetab

Juunikuu jooksul on võimalik kõigil huvilistel Steamist tasuta alla tirida seiklusmängu “Tell Me Why” kõik kolm episoodi.

“Tell Me Why” arendajaks Dontnod Entertainment, kes on eelkõige tuntust kogunud “Life is Strange’i” mänguseeria loojatena. Mängu tegevus toimub Alaska väikelinnas ja selle ümbruses ning keskendub kahele elu hammasrataste vahele jäänud noorele, kes peavad silmitsi seisma süngete minevikutraumadega.

Peategelasteks on Alyson ja Tyler Ronan ning “Tell Me Why” erinevates etappides kontrollib mängija mõlemat karakteri. Transseksuaalne Tyler vabaneb kinnipidamisasutusest ning läheb koos õega tagasi oma lapsepõlvekoju, kus ta tappis aastate eest oma vaimselt häiritud ema.

Peagi hakkab selguma, et trauma tõttu on Tyleri ja Alysoni mälestused minevikusündmustest moondunud ning koos asutakse välja selgitama, miks ja kuidas nende ema tegelikult suri.

“Tell Me Why” on tõsiste teemadega maadlev videomäng, mis vaatab täiskasvanulikele probleemidele otsa kainestava aususega. Mängija valikutel on oluline roll ning nendest sõltub, kuidas Tyleri ja Alysoni lugu lõpeb.

“Tell Me Why” on tasuta saadaval kuni 1. juulini. Müsteeriumide ja heade lugude austajatele on see rangelt soovituslik.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.