Mängud

“Watch Dogs Legioni” parima graafikaga mängimiseks on vaja eriti võimsat arvutit

Loodetavasti oled juba saanud uuele ja kallile NVIDIA graafikakaardile käpad külge, sest ilma selleta sa "Legionit" parimatel sätetel ei mängi.Foto: Ubisoft

Kui soovid kuu lõpus ilmuvat “Watch Dogs Legionit” jooksutada kõige kõrgematel sätetel, siis selleks läheb sul vaja uut ja kallis tehnikat.

Ubisoft avaldas “Legioni” süsteeminõuded tegelikult juba septembris, kuid tänaseks on need mõneti muutunud. Uus on aga info selle kohta, mida läheb vaja uue “Wath Dogsi” jooksutamiseks kiirtejälitusega.

Näiteks selgub, et kui su raalis on olemas üsna võimas NVIDIA GeForce RTX 2060, siis sellest piisab ainult, et jooksutada kiirtejälitust keskmistel sätetel 1080p resolutsiooni juures. Kui plaanid osta uue graafikakaardi NVIDIA GeForce RTX 3070, mis ilmub 29. oktoobril (“Legioniga” samal päeval), siis saad jooksutada kiirtejälitust kõrgetel sätetel, kuid ainult 1440p resolutsiooniga.

Kuid “Legionist” absoluutselt kõige välja pigistamiseks läheb sul vaja uut ja kallist NVIDIA GeForce RTX 3080 graafikakaarti, mis on pea igal pool välja müüdud. Ainult see kaart võimaldab jooksutada “Legionit” Ultra sätetel 4K resolutsiooniga ja kõige uhkema kiirtejälitusega.

“Watch Dogs Legion” ilmub 29. oktoobril arvutile ja PlayStation 4 ning Xbox One’i konsoolidele. Hiljem tuleb mäng ka uue põlvkonna konsoolide peale.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.