Raamat

Mida maailm loeb? Sel nädalal meditatsioonist elulugudeni

Selle nädala New York Timesi ilukirjanduse edetabelis figureerivad rikkad inimesed Aasiast. Kuidas on lood aga mitteilukirjanduslike raamatute edetabeliga? Viimati võidutsesid seal Donald Trumpi teemalised raamatud, heidame pilgu peale, kuidas on olukord sel nädalal.

John McCain ja Mark Salter – The Restless Wave

Tegemist on hiljuti lahkunud USA senaatori, John McCaini, memuaaridega, kus McCain kirjutab oma elust ning mõtetest USA poliitika radadel, kuid räägib ka oma haigusest ning oma kümne aasta tagusest presidendikampaaniast, kui ta kandideeris Obama vastu.

Raamat on tabelis viiendat nädalat ning seda saab hankida Amazon Kindle’ist e-raamatuna ning Audible’ist audioraamatuna, kusjuures teose on sisse lugenud autor ise.

Tara Westover – EDUCATED

Tara Westover oli 17-aastane, kui ta esimest korda elus mõnda klassiruumi oma jala tõstis. Tema pere elas maailmalõpuks valmistudes mägedes, täielikult isoleerituna kõigest ja kõigist. Kuna pereisa ei usaldanud ka haiglaid, raviti kõike, marrastustest plahvatuses saadud vigastusteni kodus ja looduslike vahenditega.

Rääkimata haridusest, maailma ajaloo tundmisest või üldse mingisugusest kontaktist maailmaga, kus meie elame. Tara asus end ise õpetama, kuniks oli valmis liituma ülikooliga. Alles seal avastas ta täielikult uue maailma. Bestsellerite topis on raamat viibinud 28 nädalat.

Loe raamatut Kindle’ist või kuula Audible’ist.

Gregg Jarrett – THE RUSSIA HOAX

Ja jõudsimegi Trumpini. Kuus nädalat bestsellerite tabelis olnud teoses paljastab Fox Newsi õigusalane analüütik Gregg Jarret, kuidas Hillary Clintoni käsilased valges majas 2016. aastal selle nimel töötasid, et Donald Trumpi halvas valguses näidata ning kuidas Hillary Clinton presidendi toolile upitada.

Raamatut saab lugeda Kindle’ist või kuulata Audible’ist.

Daniel Siegel – Aware

Raamat on oma tee uue tulijana ka tabelisse leidnud, olles nüüd neljandal kohal. Autor räägib siin teoses meditatsioonist, tuginedes selle läbi viimise võimalustele just teaduslikust aspektist. Juttu tuleb nii sellest, kuidas aju töötab kui ka sellest, kuidas end paremini keskenduma panna.

Raamatut saab lugeda Kindle’i e-raamatute poest.Samuti on olemas Audible audioraamat, mille autor on ise sisse lugenud.

Omarosa Manigault Newman – UNHINGED

See on jutt mehest, kelle nime kuulevad vist väga paljud vähemalt korra päevas. Donald Trump. Aktiivne Twitteris säutsuja, ärimees ja mõnda aega juba ka USA president on kätega peast kinni haarama pannud ilmselt paljusid. Olgu siis kas frustratsioonist või puhtast rõõmust. Kuid millisena näevad Trumpi need, kes temaga koos igapäevaselt töötavad? Loeme ja saame teada.

Loe Kindle’ist või kuula Audible’ist.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.