Jeremy Clarkson haaras ajutiselt “Kes tahab saada miljonäriks?” saate ohjad

Stefan Heunis/ AFP / Scanpix

Inglismaal lõpetati “Kes tahab saada miljonäriks?” tegemine neli aastat tagasi. Kuid sel aastal täitus 20 aastat saate algusest, mille puhul toodi vana lemmik mõneks ajaks taas teleekraanile. Vaatajate ja meedia tähelepanu köitmiseks valiti ka uus saatejuht, kelleks on “Top Gearist” tuntuks saanud Jeremy Clarkson.

Ajakirja Telegraph sõnul oli esimene osa küllaltki menukas, kui ainult välja jätta osalenute teadmised. Väidetavalt ei ole enne nii vähe raha võidetud kui see kord kolme osaleja vahel jagamiseks läks.

Telegraph pöörab tähelepanu ka sellele, et Suurbritannia telekanal ITV näitab Jeremy Clarksonit ühe nende populaarseima saate etteotsa pannes koha kätte BBC-le, kes mehe kolm aastat tagasi vallandas.

Clarksoni debüüt olevat olnud vaimukas ja teravmeelne. Tal ei jäänud näiteks kommenteerimata osaleja telefonivestlus sõbraga, kes Clarksoni sõnul ei tundunud suurem asi “inimeste sõber” olevat. Kuid kergest tögamisest hoolimata lahutas ta vaatajate meeli ja on Telegraphi arvates just täpselt see, kes antud saateformaati ideaalselt sobib.

Viimases osas tegi ajakirja The Sun teatel Clarkson jällegi suure apsaka. Mees teatas osalejale, et ei pea ekraanile vaatama, sest ilmselgelt on vastus õige. Clarkson kahjuks eksis ja osaleja võitis välja kuulutatud 16 000 naela asemel tuhat naela. Clarkson küll vabandas, kuid televaatajad said üpriski pahaseks ja väljendasid seda ka Twitteris.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.